HAKKIMIZDA

SÖZ PATENT;

Marka ve Patent  Vekili olan Hasan Ataseven  yaklaşık 25 yıldır sektörde edindiği deneyimlerini ve hizmetlerini Söz Patent Ltd. Şti.'nde devam ettirmektedir.

Sınai haklar olarak adlandırılan; Marka, Patent, Faydalı Model ve Endüstriyel Tasarım konularında müvekkillerine hızlı, doğru ve ekonomik bir şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Sınai haklar alanındaki tecrübeleri ışığında firmalarımızın teknolojik buluşlarını ve markalarını koruyarak ülkemiz ve dünya ekonomisinde müvekkillerimizin rekabet gücünü arttırmayı hedeflemekteyiz.

Müvekkillerimizi iş ortağı olarak görüyor ve Söz Patent olarak dürüst, ilkeli ve güvene dayalı yakın bir işbirliği taahhüt ediyoruz.

Bu doğrultuda uzman kadromuz ve teknolojik altyapımız ile yurt dışındaki işlemleriniz için de yabancı marka ve patent vekilleri ile koordineli çalışıyoruz.

Dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olmayı hedefleyen ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda fikri ve sınai hakların her alanında müvekkillerimizin çalışmalarına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Her geçen gün artan rekabet ortamında, başlangıç aşamasında yapılan ön çalışmalar ile riskleri hesaplıyor, bilgilendiriyor ve olası risklere karşı tedbir almanızı sağlıyoruz.